Specjalista ds. Infrastruktury

Zadania:

  • Nadzorowanie ochrony fizycznej zakładu, dbanie o podstawowe udogodnienia (woda, ogrzewanie).
  • Przeprowadzanie i dokumentowanie regularnych kontroli obiektów w celu zapewnienia zgodności z zasadami Tenneco, przepisami rządowymi i wymogami prawa.
  • Zarządzanie budynkami, parkingami obszarami działki, w tym renowacją, modernizacją, reorganizacją w odniesieniu do docelowych kosztów, w celu zapewnienia zgodności z przepisami Tenneco, przepisami rządowymi, wymogami środowiskowymi i prawnymi.
  • Przeglądanie umów serwisowych w celu sprawdzenia czy potrzeby w zakresie zarządzania są spełnione.
  • Sprawdzanie wykonanych prac przez kontrahentów i dostawców.
  • Reagowanie na alarm obiektu, sprzętu oraz awarie systemu.
  • Organizowanie i zarządzanie systemem archiwizacji i monitorowania.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane uprawnienia budowlane.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Bogaty pakiet socjalny (OK System, prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do wypoczynku letniego, paczki oraz bony świąteczne i wiele innych),
  • Parking pracowniczy.