Księgowa/y ze znajomością języka angielskiego i/lub niemieckiego

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów finansowo‑księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz archiwizację dokumentów,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów
  • rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych,
  • udział w procesach zakończenia miesiąca i roku
  • efektywna współpraca wewnątrz zespołu, oraz z pracownikami innych działów,
  • stały kontakt z dostawcami
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi, oraz współpracownikami,
  • inne zadania księgowe

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość etc.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • mile widziana znajomość systemu SAP, doświadczenie zawodowe w organizacji typu SSC
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • zdolności analityczne,
  • otwartość, bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość,
  • dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel,
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się posiadaną wiedzą,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Dodatkowe benefity