Kierownik Logistyki

Zadania:

  • Sprawne zarządzanie procesami logistycznymi w firmie
  • Nadzór oraz wsparcie zespołów ds. Transportu, Opakowań, Planowania Produkcji oraz Administracji Logistycznej
  • Ciągłe usprawniania procesów logistycznych
  • Kontrola i optymalizacja kosztów Opex i Capex w podległym obszarze
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń pracowników
  • Wykonywanie czynności systemowych w SAP
  • Wsparcia w analizie reklamacji i ustalaniu działań korygujących
  • Współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa
  • Wspieranie rozwoju współpracowników
  • Udział w projektach lokalnych i globalnych
  • Raportowanie do Dyrektora Logistyki

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętności szkoleniowe i trenerskie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Wybranej osobie oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Bogaty pakiet socjalny (OK System, prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do wypoczynku letniego, paczki oraz bony świąteczne i wiele innych),
  • Parking pracowniczy.