Inżynier Procesu

Zadania:

  • Wykonywanie Instrukcji Standaryzacji Pracy i innej dokumentacji stanowiskowej dla operatorów maszyn
  • Szkolenie operatorów linii produkcyjnych zgodnie z wymaganiami dokumentacji stanowiskowej
  • Weryfikacja dokumentów systemowych programu Total Productive Maintenance dla nowych urządzeń we współpracy ze służbami Utrzymania Ruchu
  • Wsparcie dla śledzenia OEE oraz współpraca z UR w zakresie konserwacji i naprawy maszyn
  • Wykonywanie instrukcji przezbrojeń maszyn linii produkcyjnych zgodnie z metodologią Lean SMED
  • Przygotowywanie instrukcji obsługi urządzeń Poka-Yoke i opracowywanie wzorców granicznych do weryfikacji tych urządzeń
  • Nadzorowanie działań korygujących w obszarze Jakości oraz współtworzenie raportów 8D
  • Wykonywanie audytów LPA oraz 5S
  • Nadzór i monitorowanie zdolności procesów produkcyjnych
  • Zwiększanie efektywności procesu produkcyjnego poprzez analizę wskaźników i wprowadzanie działań doskonalących
  • Kierowanie zespołami zmierzających do rozwiązywania problemów związanych z poprawą jakości.
  • Współpraca z Działem technicznym w zakresie obsady pracowników, chronometrażem procesu oraz analizą zdolności produkcyjnych.
  • Czynne uczestnictwo we wdrożeniach nowych produktów (konsultacje, udostępnianie dokumentów z bieżących procesów)
  • Weryfikacja założeń nowych procesów (wskaźniki, rozmieszczenie maszyn, optymalizacja przepływu materiałów)
  • Organizowanie, prowadzenie i uczestnictwo w inicjatywach specyficznych szkoleń działowych.
  • Wykorzystanie koncepcji ciągłego doskonalenia i redukcji kosztów w realizacji rutynowych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży automotive
  • Umiejętności w definiowaniu problemu, zbieraniu danych, przedstawianiu dowodów oraz formułowaniu istotnych wniosków
  • Umiejętność kreatywnego i proaktywnego proponowania rozwiązań z odpowiednio dużym poziomem szczegółowości
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office, umiejętność prezentacji
  • Umiejętność dobrej komunikacji na poziomie zespołu i kierownictwa
  • Umiejętność pracy zespołowej i nawiązywania dobrych relacji wewnątrz organizacji
  • Umiejętność koordynowania spotkań z zespołami multidyscyplinarnymi
  • Umiejętność samodzielnej pracy z krótkimi czasami realizacji zadań

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pełne wdrożenie i przygotowanie do pracy poprzez szereg szkoleń
  • Duże możliwości rozwojowe: szanse na rozwój pionowy lub poziomy w naszej organizacji,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: pakiet medyczny Luxmed, dofinansowanie do Medicover Sport, kursy językowe, dofinansowanie do wczasów, itp.