Warto być z nami

Prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie do wczasów…

Dlaczego warto być z nami

Wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje, dlatego staramy sie stworzyć naszym pracownikom jak najlepsze warunki do aktywnego i ciekawego spędzenia wolnego czasu, poprzez:

Opieka i stabilizacja

Prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczanie grupowe, świadczenia pieniężne przyznawane w przypadku trudnych sytuacji losowych.

Sport

Dofinansowanie do karnetów na baseny, siłownie i żużel. Możliwość rozwijania swoich pasji dzięki zakładowej drużynie piłki nożnej lub poprzez udział w zakładowych zawodach wędkarskich.

Kultura

Dofinansowanie do biletów do teatru, na koncerty oraz kabaretony.

Rozwój

Kursy językowe, szkolenia powiązane ze specyfikacją danego działu.

Rodzina

Organizujemy pikniki rodzinne – Letni i Zimowy Dzień Firmowy oraz coroczne spotkania z Mikołajem dla dzieci naszych pracowników. Dofinansowujemy wyprawki szkolne dla dzieci oraz wypłacamy dotację z tytułu zawarcia związku małżeńskiego.

Wypoczynek

Dajemy Ci możliwość wypoczynku wraz z Twoją rodziną w jednym z ośrodków wczasowych nad morzem, na Mazurach lub w górach.

Dofinansowanie do wczasów - morze, góry, a może Mazury

Każdego roku pracownicy Tenneco mogą wraz ze swoimi rodzinami skorzystać z dofinansowania do wypoczynku, w jednym z wielu ośrodków na terenie Polski. Dbamy o to, aby miejsca, które proponujemy naszym pracownikom były sprawdzone i spełniały ich oczekiwania. 

W miarę możliwości staramy się aktualizować i dodawać do naszej oferty nowe ośrodki w oparciu o opinie pracowników.