Kilka słów o nas

Koncern Tenneco jest firmą produkcyjną działającą na całym świecie. Jesteśmy pionierem w zakresie globalnych pomysłów na czystsze powietrze oraz płynniejszy, cichszy i bezpieczniejszy transport. Projektujemy, produkujemy i dystrybuujemy produkty Clean Air i Ride Performance. Obsługujemy naszych klientów z 92 zakładów produkcyjnych i 15 ośrodków inżynieryjnych i technicznych na całym świecie, dostarczając zaawansowane technologie, produkty wysokiej jakości. Główna siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych w Lake Forest w stanie Illinois.

Nasz oddział Tenneco Automotive Polska w Rybniku to duży zakład produkcyjny, w którym pracuje ok. 2400 osób. Oprócz zakładu w Rybniku funkcjonuje również centrum badawcze – Rybnickie Centrum Inżynieringu REC, które zajmuje się projektowaniem i rozwijaniem systemów wydechowych dla wiodących producentów samochodów.

Nasi Klienci

Aktualności

  •  
     

    Co roku odwiedzał nas Święty Mikołaj i spotykał się z każdym dzieckiem. Jednak od ubiegłego roku, dbając o swoje zdrowie

Czekamy na Ciebie

Zobacz najnowsze oferty pracy

Oferty pracy

Dlaczego warto być z nami

Wiemy że nie samą pracą żyje człowiek, dlatego staramy sie stworzyć naszym pracownikom jak najlepsze warunki do aktywnego i ciekawego spędzenia wolnego czasu, poprzez:

Opieka i stabilizacja

Prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczanie grupowe, świadczenia pieniężne przyznawane w przypadku trudnych sytuacji losowych.

Sport

Dofinansowanie do karnetów na baseny, siłownie i żużel. Możliwość rozwijania swoich pasji dzięki zakładowej drużynie piłki nożnej lub poprzez udział w zakładowych zawodach wędkarskich.

Kultura

Dofinansowanie do biletów do teatru, na koncerty oraz kabaretony.

Rozwój

Kursy językowe, szkolenia powiązane ze specyfikacją danego działu.

Rodzina

Organizujemy pikniki rodzinne – Letni i Zimowy Dzień Firmowy oraz coroczne spotkania z Mikołajem dla dzieci naszych pracowników. Dofinansowujemy wyprawki szkolne dla dzieci oraz wypłacamy dotację z tytułu zawarcia związku małżeńskiego.

Wypoczynek

Dajemy Ci możliwość wypoczynku wraz z Twoją rodziną w jednym z ośrodków wczasowych nad morzem, na Mazurach lub w górach.

Czy wiesz że

Tenneco to:

0
zakłady na całym świecie
0
centrów inżynieryjnych
lata Zakładu w Rybniku
pracowników w Rybniku